Фахівці КП «Водно-інформаційний центр» прийняли участь у міжнародній спеціалізованій виставці «Вода. Тепло. Будинок.», яка відбулась з 16 по 18 вересня в місті Кіровоград за ініціативи Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія», міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго» та асоціації управителів житла.

Стенд нашого підприємства був спрямований на питання практичного водозбереження в побуті на популяризацію сучасних підходів до екологічної освіти та користувався неабиякою популярністю у гостей виставки.

Яскравими моментами в роботі виставки стали:

Проведення щорічного конкурсу на краще підприємство водопровідно-каналізаційного господарства України у номінації «Кращий зварник пластмасових трубопроводів»

Проведення організаціями-учасниками виставки відкритих уроків в загальноосвітніх навчальних закладах на тему «місце і роль людини в діяльності житлово-комунального господарства».

Представниками «Водно-інформаційного центру» проведено відкритий урок в загальноосвітній школі № 6, який став прикладом динамічності та креативності.

В кіровоградській дитячій школі моделей та естетичного виховання «Mix models» було проведено зустріч з вихованцями у формі водного експериментаріуму.

Також, керівник КП «Водно-інформаційний центр» нагородив учнів загальноосвітніх навчальних закладів – переможців конкурсу малюнків і відео-робіт. Ці малюнки будуть розміщені у виставковій експозиції “Водно-інформаційного центру”.

 

 

 

http://dzki.kievcity.gov.ua/news/209.html