В рамках оголошеного ООН міжнародного десятиріччя Програми дій «Вода для життя» та фестивалю «Здоров`я кожній родині!» 22 листопада у Києві, на озері Берізка в Гідропарку був проведений «Зелений Урок» для онкохворих дітей та дітей з багатодітних родин.

Организатори заходу: Національна екологічна Рада Украіни, ВГО «Асоціація риболовов України», Міжнародний благодійний фонд «КРАБ», Комісія з екополітики Київради, Головрибвод Агенства рибного господарства України, Комунальне підприємство «Плесо».

Головна мета цього заходу – соціальна адаптація і реабілітація дітей, що побороли або продовжують боротьбу з важкими хворобами. Для багатьох дітей даний фестиваль – чи не єдина можливість виїхати на природу. Адже для них поки що спілкування з нею обмежено вікнами лікарняних палат.

Для дітей з Києва, Луганська і Донецька, що знаходяться на лікуванні в Київському онкологічному Центрі, співробітниками Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України були підготовлені цікавинки про життєдальну стихію –воду, а також вікторини, загадки й навіть досліди і фокуси з водою. Нікого не залишило байдужим спілкування з тваринами міні-зоопарку, катання на конях, прогулянки біля озера Берізка.

Іхтіологи Укррибводу Агенства рибного господарства познайомили дітей з мешканцями природних вод України, а співробітники КП «Плесо» розповіли про столичні водойми та правила поведінки на воді.

Свято на природі завершилась традиційною смачною юшкою та чаєм з солодощами від Всеукраїнської громадської організації «Асоціація риболовов України».

 

22 листопада у Києві був проведений «Зелений Урок» для онкохворих дітей та дітей з багатодітних родин.

 

22 листопада у Києві був проведений «Зелений Урок» для онкохворих дітей та дітей з багатодітних родин.