У Музеї води проведено день «відкритих дверей» з нагоди відзначення Всесвітнього (міжнародного) дня водиУ Водно-інформаційному центрі («Музеї води»)  проведено день «відкритих дверей» з нагоди відзначення Всесвітнього (міжнародного) дня води.

З кожним роком в світі все гостріше постає питання дефіциту питної води. 2 грудня 1992 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію про щорічне відзначення Всесвітнього (міжнародного) дня води 22 березня. Починаючи з 1993 року такі дні проводяться у всьому світі. Це дає можливість привернути увагу громадськості до проблем питного водопостачання.

В цьому році Міжнародний день води проходить під гаслом «Вода та працевлаштування».

І вже традиційно у цей день у Водно-інформаційному центрі або «Музеї води» як його називають в народі, всі бажаючі безкоштовно ознайомились з виставковою експозицією музею, дізналися багато цікавого про історію створення першого київського водогону, про сучасну технологію водопідготовки та очищення стічних вод столиці, здійснили мандрівку по каналізаційному колектору, побавилися з мильними бульбашками, загадали бажання чарівним рибкам та відчули свою причетність до вирішення проблем економії та раціонального використання питної води. В цей день в Музеї побували 628 киян та гостей міста.

В рамках дня «відкритих дверей» творче об’єднання «Екологічні ініціативи» презентувало для відвідувачів цикл розважально-пізнавальних занять «Вода…Ти саме життя», під час яких Пан Крапля проводив вікторини, досліди та експерименти з водою. Дане костюмоване дійство викликало неабияку зацікавленість гостей Центру по завершенню екскурсії.

 

Посилання: http://dzki.kievcity.gov.ua/news/313.html